Юніка

Фільтрувати за ціною

Юніка

Знайдено 38 товарів для вас

Фільтрувати за ціною

Купити дитячі іграшки Юніка — для безпечного дозвілля вашого малюка

Юніка – це український бренд, основним напрямком роботи якого є виробництво іграшок із якісної сировини. Протягом своєї більш ніж 20-річної історії діяльності компанія постійно пропонує інноваційні рішення щодо виробів для дітей. Ознайомитись з вибором та замовити товари бренду Юніка ви можете в інтернет-магазині іграшок Bigbaby.

Іграшки «Юніка» допоможуть розвивати дрібну моторику, фантазію та увагу, логіку та творчі здібності, тактильні відчуття та комунікативні навички під час групових занять. З їхньою допомогою можна не тільки знайти для дитини захоплююче заняття, а й розпочати навчання в цікавій ігровій формі.

Особливості продукції торгової марки Юніка

Товари бренду Юніка користуються популярністю серед дітей віком від трьох років. На даний момент каталог виробника налічує десятки найменувань, що відносяться до різних категорій. Основну частину асортименту складають розвиваючі іграшки, зокрема набори конструкторів. Шанувальники продукції бренду «Юніка» високо цінують ці товари завдяки безлічі переваг:

  • При виготовленні іграшок виробник приділяє особливу увагу не тільки дизайну, а й якості матеріалів. Для створення виробів використовуються лише безпечні, допустимі у роботі з дитячими групами товарів сировини і барвники. Це підтверджується сертифікатами відповідності та гігієнічними висновками відповідальних органів. У цьому плані Юніка задовольняє запити як дітей, так і батьків (щодо безпечності).
  • Іграшки Юніка виконані в яскравих насичених тонах, які привертають увагу дітей. Це допомагає малюкам розвивати свої здібності і навички і пізнавати дивовижний навколишній світ.
  • За допомогою іграшок Юніка можна легко знайти не тільки цікаве заняття для малюка, але ще й допомогти йому вивчити абетку, навчити складати слова з літер і багато іншого у простій ігровій формі.
  • Торговий бренд з кожним роком розвивається і пропонує нові рішення. Компанія регулярно презентує нові лінії товарів і не перестає радувати покупців несподіваними рішеннями та новаторським підходом.
  • В асортименті можна знайти класичний пластиковий конструктор, різні фігурки, різноманітні набори іграшкового посуду та багато іншого.

Де можна купити дитячі іграшки Юніка за доступною вартістю?

На сайті Bigbaby ви можете придбати різноманітні товари бренду Юніка:

  • Набори посуду, кількість елементів в яких може сягати від 20 до 40 предметів. До них входять тарілки, чайники, чашки, каструлі, сковороди, кухонні прибори, ковші та багато іншого.
  • Конструктори (від 126 до 451 деталі), з допомогою яких малюк зможе власноруч створювати будинки і замки, машини й дороги, предмети побуту і тварин. Зручні блочні деталі легко складаються і мають надійні кріплення.

Покупців приємно здивують приємні ціни, широкий вибір продукції, зручні форми доставки по території України. Тут ви зможете детально вивчити характеристики товарів, а за необхідності – отримати уточнюючу інформацію і проконсультуватися з менеджером.

Бренд
#SBABAM (15)
4M (47)
AKUKU (14)
Arial (9)
Artyk (222)
babyono (81)
Bambi (84)
Bamsic (20)
BanBao (36)
Barbie (5)
Baseus (10)
BBURAGO (20)
BELA (75)
Bimbo (65)
Blocki (76)
Borsch (1)
Casper (5)
Class (7)
Corso (270)
Cubika (1)
Defa Lucy (235)
dodo (222)
Doloni (213)
Filly (1)
Gigo (3)
GO PACK (37)
Hoco (21)
IBLOCK (130)
Ideyka (216)
IGames (9)
Intex (192)
Itrike (3)
Joy (43)
Kite (118)
LARI (10)
Limo Toy (246)
MalPlay (628)
Marco (28)
Nip (23)
OrioN (82)
Pilsan (1)
PROOVE (5)
Qman (213)
SCENTOS (32)
Skyper (39)
Sluban (73)
Sprint (1)
Strateg (384)
Tega Baby (215)
Tigres (9)
Toti (3)
Trefl (492)
Tulilo (74)
WANGE (11)
Wenyi (96)
YaGo (3)
Yes (223)
Yesido (1)
ZNATOK (0)
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки
Verified by MonsterInsights