Ліпака

Фільтрувати за ціною

Ліпака

Знайдено 43 товарів для вас

Фільтрувати за ціною

Бренд Ліпака — для задоволення і розвитку вашого малюка

Ліплення – корисний і важливий етап розвитку дитини, під час якого розвивається просторове мислення і уява. З допомогою пластиліну малюк не лише знайомиться з цікавими кінетичними властивостями пластичного матеріалу. Втілення фантазій в життя сприяє правильному формуванню смаку у дітей. Створення фігурок і невеликих деталей розвиває дрібну моторику рук, акуратність і усидливість. А для дорослих це прекрасна можливість розслабитися і приділити час своїм справам.

Коли йдеться про дитячі іграшки, перш за все необхідно подумати про якість. Товари бренду Ліпака – відмінне рішення, як провести дозвілля з дітьми. Цей повітряний пластилін наділений унікальними властивостями, які раніше не зустрічалися в аналогічних товарах. Пластилін виготовлений із безпечних матеріалів, не містить токсичних барвників. Він підходить для ігор дівчаток і хлопчиків.

Європейський бренд Hey Clay пропонує вражаючу кількість яскравих насичених кольорів з можливістю використання інтерактивних інструкцій по створенню персонажів.

Чому варто купити товари бренду Ліпака: ключові особливості пластиліну

Диво-пластилін бренду Ліпака призначений для дітей від 3-х років. Це податлива м'яка маса для ліплення, що не містить шкідливих речовин. До її складу входять виключно харчові барвники, безпечні полімери і вода. Серед головних переваг товарів Ліпака можна виділити:

 • Пластилін має оптимальну вагу – 30 грамів в одній коробочці.
 • Повітряна текстура зручна для малюків, які не можуть сильно стиснути щільну масу.
 • Засіб для ліплення прекрасно тримає задану форму.
 • Під впливом повітря застигає і може використовуватися як іграшка або прикраса.
 • Якщо частина пластиліну впала на підлогу і застрягла у ворсі килима, то після застигання легко забирається, не залишаючи слідів.
 • Пластилін не бруднить одяг і руки.
 • Не прилипає до поверхонь.
 • Практично не має запаху.
 • Не викликає алергії при контакті з шкірою.
 • Колір повністю відповідає зображенню на коробці.
 • Кольори можна змішувати або використати в запропонованому варіанті.
 • Деталі добре скріплюються, а у разі потреби – легко відокремлюються.

Набір для ліплення постачається в герметичних упаковках. Кожна баночка надійно захищає масу від пересихання і зберігає її пластичні характеристики. Після творчості матеріал, що залишився, можна покласти в контейнери і використати повторно.

Особливістю є те, що товари для ліплення Ліпака здатні до самотвердіння. При цьому повне висихання відбувається протягом 24 годин. Таким чином, результат творчості можна зберегти, надалі використовуючи фігурку як іграшку.

Чому тісто для ліплення Ліпака є інтерактивним?

Окрім маси для ліплення в коробці знаходиться унікальний QR-код. З його допомогою можна отримати доступ до інтернет-додатка, що містить детальні схеми, і підказки щодо створення фігур і тварин. З цією метою виробник зображує на коробці можливі варіанти ліплення: динозаврів, птахів, інопланетян. З повітряного еластичного пластиліну можна створювати будь-які вироби і форми.

Діти зможуть слідувати інструкції і відтворювати схеми, які зображені у додатку, а також зможуть фантазувати і проявляти творчі здібності – придумати нового персонажа. З набором пластиліну Ліпака світ стає цікавішим. Товари Ліпака за вигідною ціною можна купити в інтернет-магазині іграшок Bigbaby. Замовити доставку по Україні за доступною вартістю можливо найзручнішим для вас способом. І нехай фантазія дітей ніколи не закінчиться, а бажання пізнавати світ росте з кожним днем.

Бренд
#SBABAM (15)
4M (47)
AKUKU (14)
Arial (9)
Artyk (222)
babyono (81)
Bambi (84)
Bamsic (20)
BanBao (36)
Barbie (5)
Baseus (10)
BBURAGO (20)
BELA (75)
Bimbo (65)
Blocki (76)
Borsch (1)
Casper (5)
Class (7)
Corso (270)
Cubika (1)
Defa Lucy (235)
dodo (222)
Doloni (213)
Filly (1)
Gigo (3)
GO PACK (37)
Hoco (21)
IBLOCK (130)
Ideyka (216)
IGames (9)
Intex (192)
Itrike (3)
Joy (43)
Kite (118)
LARI (10)
Limo Toy (246)
MalPlay (628)
Marco (28)
Nip (23)
OrioN (82)
Pilsan (1)
PROOVE (5)
Qman (213)
SCENTOS (32)
Skyper (39)
Sluban (73)
Sprint (1)
Strateg (384)
Tega Baby (215)
Tigres (9)
Toti (3)
Trefl (492)
Tulilo (74)
WANGE (11)
Wenyi (96)
YaGo (3)
Yes (223)
Yesido (1)
ZNATOK (0)
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки
Verified by MonsterInsights